WDHiS „Lwy”

ZBIÓRKI

Zapraszamy uczniów klas 4-8 SP do uczestnictwa w zbiórkach drużyny Lwów – nowe przyjaźnie, niezapomniane wspomnienia z biwaków oraz ciekawe gry i zabawy czekają na Was!

Spotykamy się pod szkołą przy ul. Sempołowskiej, zbiórka trwa ok. 2 godzin.

Pełne informacje na temat umundurowania można znaleźć w zakładce na naszej stronie oraz u kadry drużyny.

Kontakt do kadry:
Drużynowa pwd. Aleksandra Ferens, 782 122 827
Przyboczny Jakub Sałaciński
Przyboczny Artur Ćwiek

Przypominamy o składce członkowskiej w wysokości 15zł miesięcznie, płatnej u drużynowego, przybocznej lub funkcyjnej po zbiórkach. 

zbiórki: piątki, godz. 17.00 w sali 64. Prowadzimy ciekawe zbiórki, pełne aktywności, poznawania miasta, nabywania nowych umiejętności, a przede wszystkim oferujemy możliwość skosztowania harcerskiego życia i poznania przyjaciół na całe życie.   ul. S. Sempołowskiej 4, ZS nr 60  

Nasze dokonania

W 2015 roku harcerze Lwów przeprowadzili projekt „Śladami Aktywności” dofinansowany ze środków miejskich „DziałaMy”. W ramach swoich działań harcerze przygotowali mapę wspomnień, wystawę działalności szczepu w warszawskim śródmieściu oraz współuczestniczyli w organizacji obchodów 50.lecia szczepu „Horda”.

Pragniemy pogratulować drużynom harcerskim, które w roku harcerskim 2015/16 brały udział w rozgrywkach hufcowej Ligi Rugby. Jednocześnie z dumą informujemy, że 328. WDHiS „Lwy” została zwycięzcą jesiennej rundy Ligi w sezonie oraz zajęła 2. miejsce w rozgrywkach w całym sezonie 2014/15 oraz utrzymała tę pozycję w roku 2015/16.

Miło nam poinformować, że w dn. 8 grudnia 2013, zajęliśmy 1. miejsce w grze na święcie hufca, w czasie której szukaliśmy zagubionego dokumentu nadania praw miejskich m.st. Warszawie!