szukaj

WDHiS "Lwy"

akcja parking

Powązki na ul. Ostroroga (od Sołtyka do Wawrzyszewskiej).Harcerze stoją na dwóch zmianach (7-13, 12-18) - nawet jeśli nie możecie przyjść na całą zmianę podjedźcie (ps. przewidujemy obiad dla osób stojących długo)
Zabieramy ze sobą herbatkę w termosie, ubieramy się ciepło w podwójne skarpetki, bierzemy ze sobą chusty (ew. mundur pod sweter) i ROGATYWKĘ!
spotykamy się o godz. 7.30 pod szkołą, skąd Marta (503 407 678) zabierze Was na akcję, ewentulne późniejsze dojazdy to już w kontakcie z Cypisem (794 340 506)
PS. jak będziecie z rodzicami na cmentarzu i traficie na grób harcerski lub powstańczy przystańcie przy nim na minutkę i zapalcie znicz ku ich pamięci!

ZBIÓRKI W NOWYM ROKU HARCERSKIM

Zapraszamy uczniów klas 4-6 SP i 1-3 gimnazjum do uczestnictwa w zbiórkach drużyny Lwów - nowe przyjaźnie, niezapomniane wspomnienia z biwaków oraz ciekawe gry i zabawy czekają na Was!

Zbiórki zaczynamy już w piątek 9 września, o godzinie 17 . Spotykamy się pod szkołą przy ul. Sempołowskiej, zbiórka trwa ok. 2 godzin.
Na zbiórki nie trzeba się zapisywać w żaden szczególny sposób, wystarczy przyjść na dowolną akcję organizowaną przez drużynę. Przygotowujemy aktualnie PDF do druku ze zgodami na przynależność dziecka do ZHP.

Pełne informacje na temat umundurowania można znaleźć w zakładce na naszej stronie oraz u kadry drużyny.

Kontakt do kadry

Drużynowy pwd. Mikołaj Skalski, 794 340 506

Przyboczna Aleksandra Ferens, 782 122 827

Funkcyjna phm. Marta Modelska, 503 407 678Przypominamy o składce członkowskiej w wysokości 15zł miesięcznie, płatnej u drużynowego, przybocznej lub funkcyjnej po zbiórkach. Nasze dokonania

Zapraszamy do naszej galerii


W 2015 roku harcerze Lwów przeprowadzili projekt "Śladami Aktywności" dofinansowany ze środków miejskich "DziałaMy". W ramach swoich działań harcerze przygotowali mapę wspomnień, wystawę działalności szczepu w warszawskim śródmieściu oraz współuczestniczyli w organizacji obchodów 50.lecia szczepu "Horda".

Pragniemy pogratulować drużynom harcerskim, które w roku harcerskim 2015/16 brały udział w rozgrywkach hufcowej Ligi Rugby. Jednocześnie z dumą informujemy, że 328. WDHiS "Lwy" została zwycięzcą jesiennej rundy Ligi w sezonie oraz zajęła 2. miejsce w rozgrywkach w całym sezonie 2014/15 oraz utrzymała tę pozycję w roku 2015/16.


Miło nam poinformować, że w dn. 8 grudnia 2013, zajęliśmy 1. miejsce w grze na święcie hufca, w czasie której szukaliśmy zagubionego dokumentu nadania praw miejskich m.st. Warszawie! 

filmy mundurowe
Podczas biwaku drużyny w Zielonce w lutym 2014 roku przygotowaliśmy filmy dotyczące poprawnego umundurowania oraz znaczeniu części symboli czy odznak. Zachęcamy do obejrzenia  

film o prezydencie
Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu film, który został wymyślony i wykonany na jeden z majowych zbiórek drużyny:

 
KONTAKTY DO KADRY:
drużynowy: pwd. Mikołaj Skalski
tel. 794 340 506
mail. mikiskalski@o2.pl
 
funkcyjna: phm. Marta Modelska
tel. 503 407 678
mai. mmodelska@gmail.com
 
zbiórki: piątki, godz. 17.00, sala korekcyjna

Prowadzimy ciekawe zbiórki, pełne aktywności, poznawania miasta, nabywania nowych umiejętności, a przede wszystkim oferujemy możliwość skosztowania harcerskiego życia i poznania przyjaciół na całe życie.
 
ul. S. Sempołowskiej 4, ZS nr 60 (SP nt 48, Gimnazjum nr 41)