szukaj

dla rodziców

Szczep 328 Warszawskich Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych Horda zrzesza gromadę zuchową, 2 drużyny starszoharcerskie oraz drużynę wielopoziomową
Oprócz działalności śródrocznej szczep organizuje akcje letnie oraz kolonie zuchowe. Informacje o najbliższym wyjeździe już niedługo będą dostępne stronie w zakładce obóz.

Szczep działa w hufcu Warszawa-Centrum, należącym do Chorągwi Stołecznej ZHP. Komendantem Hordy jest przewodnik Rafał Pawłowski, który przejął tę funkcję w od phm. Marty Modelskiej.

Jeśli są Państwo zainteresowani wsparciem szczepu zapraszam do działu 1% dla Hordy, w którym znajdują się aktualne wskazówki przeznaczania 1% Państwa podatku na rzecz 328 WDHiGZ Horda.
Jeżeli chcą Państwo w inny sposób wesprzeć działalność naszego środowiska prosimy o kontakt z komendantem pwd. Rafałem Pawłowskim, komenda328 at gmail.com.

Pierwsze kroki, które Państwa dzieci stawiają harcerstwie są również dla Państwa nowym doświadczeniem, pierwszym kontaktem z kadrą i ruchem harcerskim. Żeby ułatwić Państwu kontakt został przygotowany dla Państwa ten dział, w którym staramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości. Zachęcamy do obejrzenia prezentacji o istocie harcerstwa w dziale harcerze. Jeśli jakieś pojęcia są dla Państwa niezrozumiałe wystarczy zapoznać się ze słownikiem pojęć. Informacje, które Państwa interesują już niedługo znajdą się w tym dziale, a jeśli macie Państwo pytania można je kierować do drużynowych lub komendanta.
A już wkrótce pojawi się w tym dziale podstrona z odpowiedziami na najczęśniej zadawane pytania (faq).

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją o szczepie, którą w ramach swojej próby przewodnikowskiej stwotrzył drużynowy - Rafał Pawłowski: http://prezi.com/ik4vqkgncpmv/untitled-prezi/?utm_campaign=share&utm_medium=copy